PopisNáplň práce: Řízení IT projektů a projektů kontinuálního zlepšování ve všech jeho fázích, stanovení časového a finančního plánu realizace projektu, sestavení, vedení a řízení projektového týmu řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu.
Požadavky: Znalost hutního a ocelářského průmyslu v ČR, Evropě i ve světě, vzdělání technického, obchodního či ekonomického směru podmínkou, znalost anglického jazyka ústně i písemně, znalost jazyka Hindí výhodou, zkušenost v oblasti projektového řízení, zkušenosti s vedením lidí.
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRudé armády 471, Hranice, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.
  • ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s.
  • Kontakt : Andrea Ševěčková
  • Telefon : +420 596 391 263
  • Adresa : Rudé armády 471, Hranice, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

řízení

znalost

jazyka

projektů

projektového

směru

průmyslu

evropě

světě

vzdělání