PopisPRACOVNÍK IT PODPORY
Směnnost: pružná pracovní doba
Vzdělání: SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oblasti informatiky
Náplň práce:
Vaší hlavní činností bude instalace a konfigurace PC, notebooků a telefonů, instalace a konfigurace tiskáren, základní správa počítačové sítě, wifi konfigurace, podpora uživatelů, řešení problémů, podpora uživatelských aplikací, office aplikací
Požadavky:
- znalost Network-LAN/WAN, Windows OS/ XP/Win7/Win10, Thin-client
- znalost MS Office
- aktivní znalost AJ, NJ výhodou
- znalost SAP výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- vhodné i pro absolventa
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: p.koskova@argo-hytos.com.
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 21.000 Kč).
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-14T01:57:39

Společnost

ARGO-HYTOS s.r.o.
  • ARGO-HYTOS s.r.o.
  • Kontakt : Petra Košková
  • Adresa : Dělnická 1306, 543 01 Vrchlabí 1

Klíčová slova

znalost

konfigurace

podpora

výhodou

průkaz

networklanwan

windows

xpwin7win10

thinclient

office