Popismísto výkonu práce a kontaktní adresa pro uchazeče: Radlická 220, Praha 5 (nechodit na adresu sídla).
kontakt: Vyskočil Josef, e-mail: dealpro.sro@gmail.com
Náplň práce:
o Koordinace dopravy v rámci EU
o Komunikace s dodavateli s cílem ověřit správnost dohledaných informací
o Administrativní činnost v interním systému
o Pravidelný reporting výsledků nadřízenému
o Příprava podkladů pro fakturaci

Požadujeme:
o Uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel
o Zodpovědnost a samostatnost, komunikační a organizační dovednosti
o Pozitivní přístup, chuť učit se novým věcem
o Pečlivost a spolehlivost
o Řidičský průkaz sk.B

Zaměstnaneké výhody: 5 týdnů dovolené, Parent days, pružná pracovní doba, služební mobil a notebook, motivační bonus k výplatě: 1% z měsíčního obratu firmy, atd. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDealpro, s.r.o. Radlická, Radlická 220, Praha 5 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-29T04:11:57

Společnost

Dealpro, s.r.o.
  • Dealpro, s.r.o.
  • Kontakt : Josef Vyskočil
  • Adresa : Dealpro, s.r.o. Radlická, Radlická 220, Praha 5

Klíčová slova

práce

místo

dovolené

komunikační

organizační

dovednosti o pozitivní

přístup

chuť

učit

novým