PopisNáplň práce a požadavky: práce na vývoji nových výrobků a inovace stávajícího portfolia, vyhledávání nových příležitostí a trendů v oblasti čisticích a mycích prostředků.
Požadujeme: vzdělání v oboru chemie (organika / anorganika / analytika), komunikativnost a loajalitu, uživatelskou znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, perspektivní práci na HPP, možnost dalšího vzdělávání, dobré finanční ohodnocení, přátelské pracovní prostředí, podporu celého týmu, důkladné zaškolení.
V případě zájmu pište na uvedený email. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZenit,spol. s r.o., Pražská 162/19, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

Zenit,spol.s r.o.
  • Zenit,spol.s r.o.
  • Kontakt : Petra Potměšilová
  • Telefon : +420 327 304 326,725 454 457
  • Adresa : Zenit,spol. s r.o., Pražská 162/19, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

práce

nových

náplň

finanční

stabilní

české

společnosti

perspektivní

práci

hpp