PopisHlavní pracovní náplň:.
- vede záznamy o údržbách, opravách, revizích a haváriích
- opravuje elektrická zařízení
- zodpovídá za revizi na elektrických zařízeních
- provádí údržby a opravy v souladu s plánem
- seřizuje zařízení, provádí opravy zařízení a čistí zařízení
Požadujeme:
- manuální zručnost
- pracovitost
- odpovědnost
- samostatnost
- platná vyhláška 50/78 Sb. § 6 a vyšší
- praxe jako mechanik nebo údržbář ve výrobní společnosti výhodou
- schopnost aktivní práce v týmu
- ochota učit se novým věcem
První kontakt telefonicky na čísle: 606 042 964 nebo na mail: cernoch@cemebo.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPoříčí č.p. 2396/42, 678 01 Blansko Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-04-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-17T01:56:29

Společnost

ČeMeBo s.r.o.
  • ČeMeBo s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Černoch
  • Telefon : +420 606 042 964
  • E-mail : cernoch@cemebo.cz
  • Adresa : Poříčí č.p. 2396/42, 678 01 Blansko

Klíčová slova

zařízení

provádí

hlavní

výhodou

samostatnost

platná

vyhláška

vyšší

praxe

mechanik