PopisMísto výkonu práce: dle zakázek zaměstnavatele - Ústecký kraj.
náplň práce:
- Samostatné vedení staveb po stránce organizační, technické i ekonomické
- Jednání a organizace kontrolních dnů s investorem a TDI
- Kontrola projektové dokumentace a kvality prováděných prací
- Práce v Ústeckém kraji
Požadujeme:
- Min. středoškolské vzdělání stavebního směru s maturitou + minimálně 3 roky praxe na pozici stavbyvedoucího
- Znalost a zkušenost s vedením staveb většího rozsahu
- Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, osobní přístup, loajalita a časová flexibilita
- ŘP sk. B
- Znalost práce na PC
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu neurčitou po zkušební době
- Finanční ohodnocení 30.000 - 40.000 Kč
- Možnost profesního růstu a odborného vzdělání
- Zaměstnanecké benefity (auto, notebook)
Kontakt:
- telefonicky
- na e-mail Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHornické domy 161/15, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

VaH group s.r.o.
  • VaH group s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Habrdle
  • Telefon : +420 731 862 594
  • E-mail : vahgroup@email.cz
  • Adresa : Hornické domy 161/15, Všebořice, 400 10 Ústí nad Labem 10

Klíčová slova

staveb

práce

místo

flexibilita řp

časová

loajalita

přístup

osobní

pečlivost

spolehlivost