PopisPožadujeme:
zdravotní průkaz, praxi v oboru 2 roky - znalost přípravy orientálních jídel podmínkou, odbornou způsobilost lze nahradit praxí v oboru.
Dále pečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, smyslo pro čistotu a pořádek.
Ochotu pracovat o víkendu a ve dvousměnném provozu. Nadšení pro gastronomii.
Pro komunikaci s majitelem je znalost francouzštiny nebo arabštiny vítána.
Náplň práce:
příprava orientálních jídel, komunikace se zákazníky. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSAMI GASTRO s.r.o., pracoviště, Italská 2420, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

SAMI GASTRO s.r.o.
  • SAMI GASTRO s.r.o.
  • Kontakt : Tarek Sami
  • E-mail : sami.tarek79@gmail.com
  • Adresa : SAMI GASTRO s.r.o., pracoviště, Italská 2420, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

znalost

orientálních

jídel

požadujeme zdravotní

gastronomiipro

pracovat

víkendu

dvousměnném

provozu

nadšení