PopisNástup možný ihned!
Požadujeme: pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, přátelské vystupování, základy práce s počítačem, vhodné i pro ucha-zeče bez praxe
Náplň práce: příjem a výdej zboží ve skladě se spotřebním materiálem pro tiskárny, kompletace zboží do objednávek, komunikace a spolu-práce s dalšími odděleními společnosti a s doručovatelskými společnostmi, spolupodílení se na hladkém chodu logistických pro-cesů ve společnosti, drobná administrativa, pracovní doba pondělí - pátek 8:00-16:30, svátky zavřeno.
Nabízené výhody: stabilní práce s možností růstu, finančního ohodnocení nad rámec mzdy při plnění dalších úkolů, prémie, nástup ihned nebo dle vzájemné dohody.
První kontakt: zájemce prosíme o zaslání životopisu na: prace@gigaprint.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCetria s.r.o. 02, Jasenická 1522, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

Cetria s.r.o.
  • Cetria s.r.o.
  • Kontakt : Petr Martinek
  • Adresa : Cetria s.r.o. 02, Jasenická 1522, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

nástup

společnosti

zboží

prosíme

finančního

administrativa

pracovní

doba

pondělí