PopisPROJEKTOVÝ/-Á MANAŽER
- Místo výkonu: Hradec Králové, resp. celá ČR
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: komunikace s vedením firem zákazníků, příprava a prezentace vzdělávacích projektů, administrace projektů
- Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání, velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, osobní kontakty, profesionální vystupování, umění vyjednávat
- V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: info@vzdelavaní-jam.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJaM - Vzdělávání & Rozvoj, třída Edvarda Beneše 1534/62, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

PaedDr. Jan Morávek
  • PaedDr. Jan Morávek
  • Kontakt : Písemně
  • E-mail : info@vzdelavani-jam.cz
  • Adresa : JaM - Vzdělávání & Rozvoj, třída Edvarda Beneše 1534/62, Nový Hradec Králové, 500 12 Hradec Králové 12

Klíčová slova

projektovýá

osobní

projektů

požadujeme

vzdělání

velmi

dobré

komunikační

prezentační

dovednosti