PopisHledáme údržbáře na DPP, nabízíme 100,- Kč/hod.
Náplň práce: drobné opravy vnitřních prostor Domácího hospice. Odvoz, montáž a demontáž elektricky polohovatelných postelí u klientů, zajištění údržby a provozuschopnosti služebních automobiů (STK, servnistní prohlídky apod.). Vhodné jako vedlejší pracovní poměr, také jako přivýdělek k důchodu apod.
Požadavky: ŘP sk. B - aktivní řidič, manuální zručnost, spolehlivost Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHospic sv. Jana N. Neumanna - Domácí hospic sv. Veroniky, Dobrovodská 105/32, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-02-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

Hospic sv. Jana N. Neumanna
  • Hospic sv. Jana N. Neumanna
  • Kontakt : Monika Vachová
  • Telefon : +420 737 888 964
  • Adresa : Hospic sv. Jana N. Neumanna - Domácí hospic sv. Veroniky, Dobrovodská 105/32, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

hledáme

pracovní

automobiů

stk

servnistní

prohlídky

apod

vhodné

vedlejší

poměr