PopisPROJEKTANT CHLAZENÍ A VZDUCHOTECHNIKY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: samostatná projekční činnost v oboru chlazení a vzduchotechniky
- Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání, fakulta strojní, praktické zkušenosti z oblasti vzduchotechniky výhodou, AJ nebo NJ výhodou, znalost metodiky informačního modelování budov (BIM), uživatelskou znalost PC (MS Office, AutoCad), ŘP sk. B - aktivní
Nabízíme: příspěvek na stravování, dovolenou navíc
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: info@kastt.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKASTT, spol. s r. o., Jižní 870/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

KASTT, spol. s r.o.
  • KASTT, spol. s r.o.
  • Kontakt : Radka Šulcová
  • Telefon : +420 606 650 702,495 404 010
  • Adresa : KASTT, spol. s r. o., Jižní 870/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

výhodou

chlazení

znalost

metodiky

informačního

modelování

budov

bim

uživatelskou

office