PopisSAMOSTATNÁ ÚČETNÍ
Náplň práce
- evidenci přijatých faktur, odsouhlasení jejich formální správnosti, zaúčtování do PC
- zpracování zápočtů a interních dokladů
- spolupráce při inventarizaci majetku, závazků a pohledávek
- ostatní úkony související s účetní agendou
Požadujeme
- úplné střední, všeobecné nebo odborné vzdělání
- zkušenosti se zpracováním účetnictví
- zkušenosti se zpracováním DPH výhodou
- zkušenosti z oboru expedice/fakturace/
- dobré organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
- znalost práce v systému WORD, EXCEL
- vysoké pracovní nasazení, zvládání krizových situací a týmovou práci
Nabízíme
- možnost učit se a zdokonalovat v oboru
- zaměstnanecké benefity
- práce v dynamickém týmu
- odpovídající finanční ohodnocení
- nástup možný ihned
- mzda 25.000,- Kč
Strukturované životopisy s motivačním dopisem zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu: personalni@porfix.cz
PORFIX CZ a.s., Kladská 464, 541 03 Trutnov
Kontaktní osoba: Kateřina Vítová
Tel. 499 859 507
www.porfix.cz (odkaz kariéra)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov 3 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

PORFIX CZ a.s.
  • PORFIX CZ a.s.
  • Kontakt : Kateřina Vítová
  • Telefon : +420 499 859 507
  • E-mail : personalni@porfix.cz
  • Adresa : Kladská 464, Poříčí, 541 03 Trutnov 3

Klíčová slova

zkušenosti

práce

zpracováním

oboru

možnost

týmu

dynamickém

benefity

zaměstnanecké

zdokonalovat