PopisEKONOMICKÝ/-Á MANAŽER/-KA
- pracovní poměr: PP na dobu neurčitou
- náplň práce: řízení účetního oddělení, operativa s jednotlivými řediteli a plnění úkolů
- požadujeme: ÚSO s maturitou, nutná praxe v ekonomii a podvojném účetnictví, řízení pohledávek, cash flow, jednání s dodavateli, nutná samostatnost
nabízíme: kariérní růst, provize z úspor, po prokázání kvalifikace a aktivity služební automobil, dále práci v nových a komfortních prostorách
- v případě zájmu nás kontaktujte: Adamíra Roman na tel. 734 362 898 nebo emailem na: adamira.roman@logex.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLogEx logistics s.r.o. - provozovna Hradec Králové, Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2018-01-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-27T19:38:56

Společnost

LogEx logistics s.r.o.
  • LogEx logistics s.r.o.
  • Kontakt : Roman Adamíra
  • Telefon : +420 734 362 898
  • Adresa : LogEx logistics s.r.o. - provozovna Hradec Králové, Piletická 486, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

řízení

nutná

ekonomickýá

automobil

samostatnost nabízíme

kariérní

růst

provize

úspor

prokázání