PopisNáplň: provádění státního zdravotního dozoru na úseku hygieny obecné a komunální včetně odběrů vzorků a provádění měření, vypořádání výsledků dozoru a návrhu závěrů k odstranění nedostatků; příprava podkladů pro vydávání rozhodnutí, stanovisek a vyjádření orgánu ochrany veřejného zdraví.
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
Požadavky pro uchazeče jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení, které je umístěno na úřední desce http://www.khslbc.cz/aktuality/uredni-deska-2/
Formulář žádosti o přijetí do služebního poměru a o zařazení je umístěn http://www.khslbc.cz/personalni-zdroje/
V případě dotazů k danému služebnímu místu se lze obracet e-mailem i telefonicky. Žádost vč. požadovaných příloh musí být podána nejpozději dne 28. února 2019.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚzemní pracoviště Česká Lípa, 5. května 813/12, 470 01 Česká Lípa 1 Mzda minimálně20360 Kč Mzda maximálně30340 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci
  • Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci
  • Kontakt : Hana Šrýtrová
  • Telefon : +420 485 252 111
  • Adresa : Územní pracoviště Česká Lípa, 5. května 813/12, 470 01 Česká Lípa 1

Klíčová slova

provádění

dozoru

žádosti

umístěn

zařazení

poměru

služebního

přijetí

náplň

httpwwwkhslbcczaktualityurednideska2 formulář