PopisPožadujeme:
" trestní bezúhonnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, praxe v dopravě výhodou, znalost práce na PC, MS Office
" ŘP sk. B, aktivní řidič

Náplň práce:
" Organizace práce řidičů
" Komunikace se zákazníky
" Sjednávání a kontrola plnění sjednaných smluv a objednávek
" Zpracovávání podkladů pro fakturaci
" Časté služební cesty na pobočky firmy
Příspěvek na dovolenou ve výši 6000 Kč za rok, příspěvek až 3000 ročně pro každé dítě zaměstnance na sportovní a studentské pobyty dětí a dětské tábory, příspěvky na penzijní připojištění, možnost využití výhodných tarifů na volání i pro rodinné příslušníky, příspěvky na volnočasové aktivity formou FLEXI PASSU, přeprava autobusy firmy ZDAR zdarma , sleva na tankování na ČS firmy ZDAR Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZDAR, a.s. [660], Jihlavská 759/4, 59101 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

ZDAR, a.s.
  • ZDAR, a.s.
  • Kontakt : Šárka Pečinková
  • Telefon : +420 566 696 174,734 393 939
  • Adresa : ZDAR, a.s. [660], Jihlavská 759/4, 59101 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

zdar

firmy

práce

příspěvky

požadujeme trestní

dětské

připojištění

penzijní

tábory

pobyty