PopisA11 z:15/2/2019
Nástup možný ihned. Práce na HPP, práce na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba dle domluvy v rámci 8 hodinového pracovního úvazku.
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- znalost AJ slovem a písmem
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, flexibilitu.
Náplň práce:
- zajišťování dodávek materiálu a výrobků, vystavování objednávek, potvrzování faktur, vyhledáváních nových dodavatelů, řízení a nastavování skladových zásob.
Nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení + prémie až 20%
- prémie, 2x ročně benefity ve formě Sodexo flexi pasů
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěUNIS COOL, s.r.o.*, Na Baštici 201, Staré Město, 739 01 Baška Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

UNIS COOL, s.r.o.
  • UNIS COOL, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Humpolíčková
  • Telefon : +420 558 442 305
  • Adresa : UNIS COOL, s.r.o.*, Na Baštici 201, Staré Město, 739 01 Baška

Klíčová slova

práce

prémie

dobu

znalost

skladových

ohodnocení

platové

odpovídající

zásob nabízíme

a11z1522019 nástup