PopisNáplň: organizace, řízení, kontrola a metodické vedení odboru, příprava koncepčních a metodických materiálů včetně standardizace kontrolních postupů, řízení, sestavování a kontrola dodržování plánu kontrolní činnosti ve svém oboru a zabezpečení plnění hlavních úkolů a metodických pokynů hlavního hygienika ČR.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, stravenky.
Požadavky pro uchazeče jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení, které je umístěno na úřední desce http://www.khslbc.cz/aktuality/uredni-deska-2/
Formulář žádosti o přijetí do služebního poměru a o jmenování je umístěn http://www.khslbc.cz/personalni-zdroje/
V případě dotazů k danému služebnímu místu se lze obracet e-mailem i telefonicky. Žádost vč. požadovaných příloh musí být podána nejpozději dne 28. února 2019.
Termín výběrového řízení bude navržen až po uzavření přijímání žádostí.

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKrajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci-001, Husova 186/64, Liberec V-Kristiánov, 460 05 Liberec 5 Mzda minimálně26480 Kč Mzda maximálně39790 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci
  • Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci
  • Kontakt : Hana Šrýtrová
  • Telefon : +420 485 253 111
  • Adresa : Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci-001, Husova 186/64, Liberec V-Kristiánov, 460 05 Liberec 5

Klíčová slova

řízení

výběrového

metodických

kontrola

umístěno

úřední

desce

httpwwwkhslbcczaktualityurednideska2 formulář

žádosti

služebnímu