PopisNáplň práce:
* Evidence a účtování došlých faktur režijních i materiálových. Fakturace a učtování vydaných faktur, mezistřediskových faktur, pokladny, cestovních příkazů, reklamací, investičních zakázek a interních dokladů. Účast na dokladové inventuře.
Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* Praxe v oboru výhodou
* Znalost německého jazyka výhodou – emailová korespondence s dceřinou společností
* Práce s počítačem (MS Office – pokročilá znalost)
* Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci
* Komunikační dovednosti
Nabízíme:
* Perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
* Odpovídající platové ohodnocení
* Příspěvek na stravování
* Jazykové a další vzdělávací kurzy
* Firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna,….)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T14:36:38

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • Adresa : TEDOM a.s.- pracoviště Výčapy, Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

faktur

náplň

seberealizace

počítačem

office

pokročilá

znalost spolehlivost

zodpovědnost

samostatnost

práci komunikační