PopisMísto výkonu práce: Mladá Boleslav a okolí

Prvotní kontakt: e-mail: kabrna@sicuro.cz (předmět elektrikář)

Požadavky: znalost vyhl. 50/1978, ŘP sk. B, práce na PC, samostatnost, manuální zručnost, příjemné vystupování, flexibilita, trestní bezúhonnost.

Náplň práce: instalace a servisní práce silnoproudých rozvodů, jednání se zákazníky, práce v terénu služebním vozem.

Výhody: praxe v montážích silnoproudých zařízení.
Pozn. Nástupní plat se odvíjí od kvalifikovanosti a případné praxe uchazeče.

Nabízíme: pravidelná specializovaná školení, příjemné pracovní prostředí a práci v mladém kolektivu, zázemí stabilní a perspektivně se rozvíjející společnosti, zajímavé platové ohodnocení s individuálními bonusovými odměnami a možnost kariérního postupu.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSICURO POWER, s. r. o.- Mladá Boleslav, Mladá Boleslav Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-28T01:57:31

Společnost

SICURO POWER, s. r. o.
  • SICURO POWER, s. r. o.
  • Kontakt : Kabrna
  • Telefon : +420 326 102 101
  • E-mail : kabrna@sicuro.cz
  • Adresa : SICURO POWER, s. r. o.- Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

Klíčová slova

práce

praxe

příjemné

kariérního

mladém

plat

odvíjí

kvalifikovanosti

případné