PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Služba: Podpora rodiny-poskytujeme sociálně aktivizační služby v Pardubicích a okolí
Požadujeme VŠ nebo VOŠ vzdělání dle zákona č. 108/206 Sb. o sociálních službách
ŘP sk. B výhodou
Náplň práce: Terénní práce v rodinách s dětmi, sociální poradenství, kontakt s úřady a školskými zařízeními, spolupráce na tvorbě metodických materiálů služby, prezentace na setkání ostatních poskytovatelů služeb
Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, finanční odměny
První konakt e-mailem. Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBělehradská 513, Polabiny, 530 09 Pardubice 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

DaR - Centrum pro dítě a rodinu, o.p.s., zkratka společnosti: DaR, o.p.s.
  • DaR - Centrum pro dítě a rodinu, o.p.s., zkratka společnosti: DaR, o.p.s.
  • Kontakt : Ladislava Baťová
  • Telefon : +420 755 774 582
  • Adresa : Bělehradská 513, Polabiny, 530 09 Pardubice 9

Klíčová slova

práce

služby

místo

setkání

školskými

zařízeními

spolupráce

tvorbě

metodických

materiálů