Popis- nástup možný ihned nebo dle dohody.
Náplň práce:diagnostika poruch, oprava, údržba, seřizování poloautomatických výrobních linek na betonové výrobky
Požadujeme:platná vyhláška 50/78 Sb. §6, orientace v dokumentaci, schopnost řešit praktické problémy, samostatnost, iniciativa, zodpovědný přístup k práci, zkušensoti s PLC Siemens VÝHODOU
Nabízíme: věrnostní a stabilizační program, program benefitů stravenky.
Místo výkonu práce: 9. května 259, Lužec nad Vltavou 277 01.
Kontakt: Ing. Knopp, POUZE PÍSEMNĚ, životopisy zasílat e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPRESBETON Nova, s.r.o. - Lužec nad Vltavou, 9. května 259, 27706 Lužec nad Vltavou Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-15T01:57:21

Společnost

PRESBETON Nova, s.r.o.
  • PRESBETON Nova, s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Knopp
  • Telefon : +420 731 492 082
  • Adresa : PRESBETON Nova, s.r.o. - Lužec nad Vltavou, 9. května 259, 27706 Lužec nad Vltavou

Klíčová slova

program

nástup

výkonu

zkušensoti

plc

siemens

výhodou nabízíme

věrnostní

stabilizační

benefitů