PopisProsíme zasílat životopisy na e-mail: jitka.rakova@accontis.cz

Požadujeme:
znalost účetnictví (česká legislativa) a základní přehled v daňové problematice, znalost německého jazyka, komunikativní schopnosti.
Náplň práce:
vedení finančního účetnictví pro dané klienty společnosti, komunikace s klienty
Nabízíme:
sídlo firmy v centru Plzně, pružná pracovní doba, firemní benefity, podpora dalšího profesního růstu i jazykového zdokonalení, 5 týdnů dovolené, příspěvky na kulturu, zdravotní program, stravenky.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHouškova 533/32, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

ACCONTIS - účetní servis s.r.o.
  • ACCONTIS - účetní servis s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Jitka Raková - životopis
  • E-mail : jitka.rakova@accontis.cz
  • Adresa : Houškova 533/32, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

účetnictví

prosíme

profesního

plzně

pružná

pracovní

doba

firemní

benefity

podpora