PopisNáplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, udržování čistoty na prodejně a dodržování předepsaných standardů.

Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, vyučení a praxe v oboru výhodou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme: zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRABBIT Trhový Štěpánov a.s. - pracoviště Pelhřimov, Arch. Janáka 1945, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Kontakt : Eva Kolářová
  • Telefon : +420 727 884 379
  • Adresa : RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - pracoviště Pelhřimov, Arch. Janáka 1945, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

zodpovědnost

zaměstnanecké

trestní

bezúhonnost

zdravotní

způsobilostnabízíme

zaškolení

odpovídající

mzdové

ohodnocení