PopisMísto výkonu práce: Seminární centrum Akademie Ostrava, Hrušovská 16

Kontakt: e-mailem

Náplň práce:
- obsluha hotelových hostů

-Požadavky:
- praxi v oboru
- spolehlivost
- základní znalost anglického jazyka
- příjemné vystupování vystupování

Benefity:
- zvýhodněná cena stravného
- netradiční akce pro zaměstnance (vinobraní, zabíjačka, sportovní hry)
- příspěvky na DPS a ŽP
- produktové, obchodní i osobnostní vzdělávání v rámci vlastní vzdělávací Akademie
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZFP Reality, s.r.o. - Seminární centrum Akademie Ostrava, Hrušovská 2654/16, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

ZFP Hotely, s.r.o.
  • ZFP Hotely, s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Janošič
  • Telefon : +420 733 677 264
  • E-mail : myjob@zfpakademie.cz
  • Adresa : ZFP Reality, s.r.o. - Seminární centrum Akademie Ostrava, Hrušovská 2654/16, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

práce

akademie

místo

hry

stravného

netradiční

akce

zaměstnance

vinobraní

zabíjačka