PopisPracoviště: výrobní prostory společnosti EL - VY spol. s.r.o. v Chrudimi
PRACOVNÍ NÁPLŇ: příprava a montáž elektro rozvaděčů nn pro výtahy a zdvihací zařízení dle projektové a výrobní dokumentace.
POŽADAVKY: výuční list v oboru elektro.
NABÍZÍME: příspěvek na dovolenou, 13. a 14. plat, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČs. armády 218, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-15T02:03:00

Společnost

EL-VY spol. s r.o.
  • EL-VY spol. s r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Holec
  • Telefon : +420 469 637 219,777 777 200
  • E-mail : info@el-vy.cz
  • Adresa : Čs. armády 218, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

výrobní

příspěvek

pracoviště

elektro nabízíme

dovolenou

plat

penzijní

připojištění

stravenkypříspěvek

stravování první