PopisPrvní kontakt:
Prágr Lukáš, tel: 778 433 353
e-mail: kolin@turbopizza.cz.

Oblíbená pobočka v Kolíně se rozšiřuje a přijme do svých řad nové pizzaře.

Náplň práce:
Výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.

Požadujeme:
Chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst.

Nabízíme:
Nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy

Pracovní doba: 10 - 18 hod.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA, s.r.o. Kolín, Rubešova, Rubešova 61, Kolín I, 280 02 Kolín 2 Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-02-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágl
  • Telefon : +420 777 843 335 3
  • Adresa : TURBO PIZZA, s.r.o. Kolín, Rubešova, Rubešova 61, Kolín I, 280 02 Kolín 2

Klíčová slova

kontakt prágr

mladý

vlastní

seberealizaci

chuť

kariérně

růstnabízímenástup

programu

zaškolení

podílení