PopisHledáme pracovníky na montážní a kompletační práce dekorativní kosmetiky v Prachaticích.

Náplň práce: Montáž, třídění a dávání výrobků do krabiček a další činnosti s tím spojené.
Ranní směna, odpolední nebo noční směna dle domluvy.

Požadujeme: 100% docházku, spolehlivost.

Nabízíme:
- dlouhodobou práci na dohodu o pracovní činnosti, v případě šikovnosti možnost i na hlavní prac.poměr
- 95Kč / hod + odměny
- stravenky
- příspěvek na dopravu z jiné obce
- možnost týdenních záloh

Nástup možný v březnu 2019.

Zájemci nás mohou kontaktovat na tel.: 608 822 658 nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb@bohemia-manscraft.cz, do předmětu zprávy prosíme uvádět: Kosmetika. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o. - Prachatice, Prachatice I, 383 01 Prachatice Mzda minimálně95 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T00:53:16

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavlína Morávková
  • Telefon : +420 608 822 658
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - Prachatice, Prachatice I, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

činnosti

směna

práce

možnost

pracpoměr

95kč

hod

odměny

stravenky

příspěvek