PopisNáplň práce:
-prodej punčochových výrobků (ponožky, podkolenky, punčocháče, legíny)
-vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající
-komunikace se zákazníky
-přijímání objednávek
-zavádění nových produktů na trh
-spolupráce s dalšími útvary společnosti

Požadujeme:
-příjemné vystupování, komunikační a obchodní dovednosti
-zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost
-flexibilní přístup k práci, chuť učit se novým věcem
-ochota cestovat
-pružná pracovní doba
-řidičský průkaz sk.B
-uživatelskou znalost práce na PC, Word, Excel
-trestní bezúhonnost

Systém odměňování:
nástupní plat 18.000Kč hrubého + provize z prodeje v závislosti na dosažených obchodních výsledcích.

Zaměstnanecké výhody: Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Pružná pracovní doba,
firemní auto, tablet, telefon, stravenky, zaměstnanecké slevy na zboží.
Prémie z prodeje.

V případě zájmu zasílejte životopisy na: chvatalova@trepon.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoželužská 292, Borovina, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

TREPON, a.s.
  • TREPON, a.s.
  • Kontakt : Dana Chvátalová
  • Telefon : +420 602 337 563
  • Adresa : Koželužská 292, Borovina, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

nových

pracovní

náplň

prodeje

výhody

výsledcíchzaměstnanecké

obchodních

dosažených

závislosti

hrubého