PopisV případě zájmu pošlete svůj životopis na email: info@romill.cz, nebo puskacova@romill.cz
ROmiLL, spol. s r.o. přijme na plný pracovní úvazek
Elektromechanika PRO ELEKTRICKÉ STROJE, PŘÍSTROJE A ZAŘÍZENÍ
Pracovní náplň:
Vystrojování, zapojování oživování, seřizování, řízení, testování, měření, zkoušení, kontrola, prohlídky, diagnostika, opravování a odstraňování závad při výrobě, sestavování, instalacích, montáži, údržbě, opravách a rekonstrukcích; za použití analogové i digitální techniky; průmyslových zařízení s charakterem elektrických, elektronických a elektromechanických strojů, přístrojů, technologií, výrobních linek, jakož i jejich částí zahrnující silnoproudé i slaboproudé systémy.
Elektroinstalace průmyslových zařízení (rozvaděče, stroje, automaty) včetně běžných oprav.
Požadavky:
" SŠ nebo vyučen v oboru elektro silnoproud;
" Absolvent;
" Platné osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., min § 6;
" Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič;
" Aktivní přístup k práci a ochota učit se novým věcem;
" Samostatnost, zodpovědnost;
" Schopnost pracovat v týmu;
" Orientace v elektrotechnické dokumentaci;
" Ochota ke služebním cestám;
" Jednosměnný provoz;
" Dobrý zdravotní stav;
" Znalost práce na PC včetně běžného softwaru MS Office.
Nabízíme:
" Zajímavou, tvůrčí a dlouhodobou práci ve stabilní české firmě
" Motivační ohodnocení
" Pružnou pracovní dobu
" Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
" Dovolená 5 týdnů
" Profesní rozvoj - odborná školení, zvyšování kvalifikace
Místo výkonu práce - Brno.
Datum nástupu do práce - ihned.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěROmiLL,spol. s r. o., Tkalcovská 799/14, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-22T02:08:55

Společnost

ROmiLL,spol. s r.o.
  • ROmiLL,spol. s r.o.
  • Kontakt : Eva Puškáčová
  • Telefon : +420 731 193 464
  • Adresa : ROmiLL,spol. s r. o., Tkalcovská 799/14, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

včetně

pracovní

průmyslových

zařízení

stroje

práci

přístup

elektrotechnické

týmu orientace