PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Šedivská č.p. 339, 561 51 Letohrad
NÁPLŇ PRÁCE: práce na výrobních linkách v ESD prostředí (antistatické prostředí)
POŽADUJEME:
- manuální zručnost, důslednost, flexibilitu, komunikativnost
- schopnost týmové spolupráce
- schopnost pracovat ve třísměnném provozu
NABÍZÍME:
- finanční benefity na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd.
- příjemné pracovní prostředí a možnost profesního růstu
- zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
- akce pro zaměstnance
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 6.00 - 14.30 hodin nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěŠedivská 339, 561 51 Letohrad Mzda minimálně21300 Kč Nastoupit od2017-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

OEZ s.r.o.
  • OEZ s.r.o.
  • Kontakt : Zdeňka Zástěrová
  • Telefon : +420 465 672 261,601 158 282
  • E-mail : zdenka.zasterova@oez.com
  • Adresa : Šedivská 339, 561 51 Letohrad

Klíčová slova

práce

prostředí

schopnost

zaměstnance

místo

růstu

zdraví

kulturu

atd

příjemné