PopisMísto výkonu práce: Petrovice 118.
Náplň práce: jedná se o úklid, balení balíků , příprava k odvozu. Pracovní doba od 06:00-08:00h a od 13:00-19:00hod.
Požadujeme: základní vzdělání vzdělání, spolehlivost, samostatnost, preciznost, příjemné vystupování, komunikativnost.
Nabízíme: mzdu 13 350 - 15 000,- Kč., nástup možný ihned.
Kontakt: hlásit se telefonicky od 08:00 do 15:00 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDělené směny PracovištěLékárna Petrovice s.r.o. [1], Petrovice 118, 40337 Petrovice u Ústí n.Labem Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně15000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Lékárna Petrovice s.r.o.
  • Lékárna Petrovice s.r.o.
  • Kontakt : Hana Zeithammerová
  • Telefon : +420 777 665 558
  • Adresa : Lékárna Petrovice s.r.o. [1], Petrovice 118, 40337 Petrovice u Ústí n.Labem

Klíčová slova

práce

místo

vzdělání

telefonicky

hlásit

ihned kontakt

možný

nástup

mzdu