PopisPracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.. Pracovní doba rozvržena do 12 hod. směn (06,00 - 18,00hod. nebo 07,00 - 19,00hod.) od pondělí do pátku, víkendy jen výjimečně.

Požadujeme:
trestní rejstřík be záznamu, certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
evidence osob a vjíždějících vozidel (bez obchůzek), odemykání a uzamykání vjezdové brány.

Zájemci se mohou hlásit:
- POUZE telefonicky (v pracovní dny 07,30 - 16,00hod.) na čísle 735 171 157 pan Martin Dudák

Pozn.: Na uvedené pracoviště nechodit, kontaktní osoba má sídlo na jiné adrese.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBartoň a Partner s.r.o. - prac. Prosenice, ČEZ, Prosenice Mzda minimálně11792 Kč Mzda maximálně13000 Kč Nastoupit od2019-03-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Bartoň a Partner s.r.o.
  • Bartoň a Partner s.r.o.
  • Kontakt : Martin Dudák
  • Telefon : +420 735 171 157
  • Adresa : Bartoň a Partner s.r.o. - prac. Prosenice, ČEZ, Prosenice

Klíčová slova

pracovní

1600hod

vozidel

obchůzek

odemykání

uzamykání

vjezdové

brányzájemci

hlásit

telefonicky