PopisPožadavky:
- znalost práce s Word, Excell
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- vzdělání pracovníka v sociálních službách výhodou
Pracovní náplň
- navazování kontaktu s potenciálním uživatelem služby,
- mapování situace a hledání hendikepu uživatele, včetně podmínek, v nichž žije, a včetně dostupných zdrojů, které je možné využít při řešení jeho problému,
- práce s uživatelem na formulaci zakázky vedoucí k odstranění hendikepu, přičemž způsob této formulace a úroveň jejího propracování závisí na konkrétní životní situaci uživatele a jejím kontextu.
- individuální plánování s uživatelem, naplánování jednotlivých kroků spolupráce v rámci dojednané zakázky

Místo vhodné i případně pro OZP
Kontakt: e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKřižíkova 918/32, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka Mzda minimálně18500 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-02-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

CEDR - komunitní spolek
  • CEDR - komunitní spolek
  • Kontakt : Miroslav Řebíček
  • Adresa : Křižíkova 918/32, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka

Klíčová slova

uživatelem

včetně

práce

hendikepu

uživatele

požadavky

životní

konkrétní

závisí

jejího