PopisCO BUDETE DĚLAT
• Finanční controlling - provádět pravidelné a ad hoc reporty
• Nákladový controlling výroby – sledovat produktivitu a efektivitu výroby
• Připravovat budget, porovnávat budget s aktuálními hodnotami včetně analýzy odchylek
• Reportovat vedení společnosti
• Komunikovat s ostatními odděleními společnosti

CO BY VÁM NEMĚLO CHYBĚT
• Min. SŠ vzdělání ekonomického nebo technicko-ekonomického směru
• Přehled o účetnictví a finančním řízení společnosti
• Analytické myšlení, vysoké pracovní nasazení, pečlivost, odpovědnost a samostatnost
• Komunikativní znalost anglického jazyka

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
• Mzdové ohodnocení dle zkušeností, zajímavé kvartální odměny
• Dovolená nad rámec zákona
• Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
• Finanční odměny za loajalitu, firemní společenské akce
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka
• Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště2 JCP a.s. - Račice, Račice 126, 411 08 Štětí Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

2 JCP a.s.
  • 2 JCP a.s.
  • Kontakt : Kristýna Štorková
  • Telefon : +420 725 506 050
  • Adresa : 2 JCP a.s. - Račice, Račice 126, 411 08 Štětí

Klíčová slova

společnosti

budget

controlling

finanční

anglického

firemní

závodní

dotované

zákona

rámec