PopisPRODUCT MANAGER PRO BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE
Hledáme nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu, který rád komunikuje s lidmi a zajímá ho svět moderních technologií.
V případě zájmu pište na e-mail: job@enika.cz
Požadujeme : min. SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, AutoCAD se zaměřením elektro - projekce, aktivní znalost anglického jazyka, obchodní schopnosti, vysoká komunikační úroveň.
Pracovní náplň: Správa a rozvoj svěřeného produktového portfolia - systém Poseidon, zpracování projektové dokumentace, technická podpora zákazníkovi.
Nabízíme příspěvek na stravování, výuka jazyků, 5 týdnů dovolené, zaškolení do sortimentu. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěENIKA.CZ s.r.o. - provozovna, Vlkov 33, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

ENIKA.CZ s.r.o.
  • ENIKA.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Leona Nezbedová
  • Telefon : +420 737 226 670
  • E-mail : job@enika.cz
  • Adresa : ENIKA.CZ s.r.o. - provozovna, Vlkov 33, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

product

poseidon

schopnosti

vysoká

komunikační

úroveň pracovní

náplň

správa

rozvoj

svěřeného