PopisVŘ dne 07.03.2019 v 09:00 hod.
KoP Ústí nad Labem, Dvořákova 16, 2. patro, č. kanceláře 310. ŽIVOTOPIS S SEBOU
Místo výkonu práce: Ladova 3610/1, Ústí nad Labem.
Náplň práce: jedná se o úklid veterinární ordinace + příslušenství.
Požadujeme: základní vzdělání nebo vyučení, spolehlivost, zodpovědnost.
Nabízíme: platové podmínky 18 000 - 19 000,- Kč., pracovní doba: ranní od 06:00 14.30 hod.
občas i v sobotu dopoledne ( v pátek by byla pracovní doba kratší ) nástup možný ihned.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVeterinární klinika Mi-Vet, s.r.o. - ÚL, Ladova 3610/1, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Veterinární klinika Mi-Vet, s.r.o.
  • Veterinární klinika Mi-Vet, s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Mikulica
  • Adresa : Veterinární klinika Mi-Vet, s.r.o. - ÚL, Ladova 3610/1, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Klíčová slova

práce

ústí

pracovní

doba

vřdne

zodpovědnost nabízíme

platové

podmínky

ranní

hod občas