PopisA11 z:18/2/2019 a:29/4/2019 (HPP, DPP)
Pracovní poměr HPP, DPP, plný/částečný úvazek. Na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, vhodné také pro absolventy škol.
Požadujeme:
- odborná způsobilost pro výkon povolání
- bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- klidné, nekonfliktní vystupování.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky/
- příjemné pracovní prostředí.
Náplň práce:
- zajišťovat včasné a přesné splnění stanovených diagnostických, léčebných a ošetřovatelských výkonů
- pozorovat, hodnotit a zaznamenávat stav klientů
- připravovat a podávat léky, odebírat na vyšetření biologický materiál, hodnotit a ošetřovat poruchy celistvosti kůže, chronické rány a ošetřovat stomie
- provádět jednoduché rehabilitační výkony
- dbát na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu
- vést zdravotnickou dokumentaci
- podílet se na přípravě standardů
- provádět nácvik sebeobsluhy s cílem zvyšování soběstačnosti, aj.
- základní pečovatelské úkony (pomoc a podpora při polohování, mytí, přijímání potravy, aj.)
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte poštou na adresu Charita Frýdek-Místek, Oáza pokoje, K Hájku 2971, 738 01 Frýdek-Místek, (obálku označte "pozice - zdravotní sestra"), nebo elektronicky na email: vlastimil.petr@charitafm.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCharita Frýdek - Místek - Oáza pokoje (K Hájku), K Hájku 2971, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně22200 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-04-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Vlastimil Petr
  • E-mail : vlastimil.petr@charitafm.cz
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek - Oáza pokoje (K Hájku), K Hájku 2971, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

hpp

ošetřovat

hodnotit

frýdekmístek

dobu

provádět

rehabilitační

výkony

dbát

režimu