PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Náplň práce: evidence příjmu odpadů, zpracování záznamů o době řízení vozidel, zadávání podkladů k fakturaci, vedení další administrativní agendy.

Požadavky: minimálně SŠ vzdělání; velmi dobrá znalost MS Office; samostatný a odpovědný přístup k práci, logické myšlení; dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti; pečlivost a flexibilita; výhodou řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zodpovědnou práci ve stabilní společnosti s vedoucím postavením na trhu v oblasti nakládání s odpady, finanční ohodnocení odpovídající dané pozici.

Kontakt - Ing. Kárník Michal, tel.: 734 411 019 (od 08:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: cv@mariuspedersen.cz (zaslání životopisu).

POKYNY PRO UCHAZEČE - DŮLEŽITÉ: v písemném kontaktu vždy uvádějte název pracovní pozice a místo pracoviště. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarius Pedersen a.s. - provozovna, Rychnovek 97, 552 25 Rychnovek Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Marius Pedersen a.s.
  • Marius Pedersen a.s.
  • Kontakt : Michal Kárník
  • Telefon : +420 734 411 019(od08:00hod.do14:00hod.)
  • Adresa : Marius Pedersen a.s. - provozovna, Rychnovek 97, 552 25 Rychnovek

Klíčová slova

pracovní

práci

hod

společnosti

odpady

nakládání

oblasti

trhu

postavením

vedoucím