PopisPracoviště: Slévárenská 412/10, Ostrava 709 00
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně po-pá 9:00 - 15:00 hod.

Hlavní požadavky na uchazeče:
- Znalost .NET, .NET Core
- Znalost Transact-SQL
- Práce se správou zdrojových kódů
- Znalost HTML, CSS, Javascipt výhodou
- Selský rozum
- Samostatnost
- Pozitivní vztah k moderním technologiím
- Pečlivost a důslednost v zajišťovaných činnostech
- Proaktivní přístup, zvídavost, smysl pro objevování a řešení problémů
- Schopnost rozumného plánování a organizování práce
- Tvůrčí přístup a dobré nápady
- Přizpůsobivost (flexibilita) a schopnost učit se nové věci
- Výborná komunikace s lidmi a schopnost týmové práce
- Zvládání zátěže

Náplň práce:
- Údržba stávajících aplikací
- Vývoj nových aplikací
- Implementace dle analytické dokumentace
- Vývoj dle metodik agilního vývoje (SCRUM)
- Spolupráce s business týmem ve všech fázích procesu vývoje aplikací

Nabízíme:
- Práci na zajímavých projektech, kde uvidíte výsledky
- Využívání nejmodernějších technologií a aplikací
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí v Ostravě

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba, možnost home office, profesní rozvoj a školení, otevřenost a podpora inovativních nápadů
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěGood at IT.com s.r.o. Ostrava, Slévárenská 412/10, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

Good at IT.com s.r.o.
  • Good at IT.com s.r.o.
  • Kontakt : Simona Kožárová
  • Telefon : +420 720 311 415
  • E-mail : simona.kozarova@goodatit.com
  • Adresa : Good at IT.com s.r.o. Ostrava, Slévárenská 412/10, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Klíčová slova

pracovní

znalost

schopnost

práce

aplikací

vývoj

přístup

dle

příjemné

net