PopisMísto výkonu práce: Stará Ves nad Ondřejnicí
Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ 9-16 hod.
V případě zájmu zašlete životopis na balek.zahradnictvi@seznam.cz.

Hledáme do našeho zahradnictví novou kolegyni/ kolegu s vášní pro zahradu a zahradničení, který se rád podělí o své zkušenosti s našimi zákazníky. Tato pozice je vhodná pro každého, kdo rád komunikuje s druhými lidmi a poskytování kvalitního servisu pro něj bude potěšením. Vaší velkou výhodou je znalost zahradnického oboru.

Co vás čeká:
- aktivní prodej zboží
- komunikace se zákazníky a odborné poradenství
- péče o rostliny
- vybalování zboží
- po zaučení práce na pokladně
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKrmelínská 218, Stará Ves, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2019-03-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-19T01:55:40

Společnost

BÁLEK - ZAHRADNICKÉ CENTRUM s.r.o.
  • BÁLEK - ZAHRADNICKÉ CENTRUM s.r.o.
  • Kontakt : Šárka Bálková
  • Telefon : +420 739 629 150
  • E-mail : balek.zahradnictvi@seznam.cz
  • Adresa : Krmelínská 218, Stará Ves, 739 23 Stará Ves nad Ondřejnicí

Klíčová slova

práce

zákazníky

rád

místo

zahradnického

lidmi

poskytování

kvalitního

servisu

něj