PopisA16 z:19/2/2019
Nabízíme:
- práci v HPP na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- obsluha hostů, příprava akcí, práce s hotovostí.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu
- vztah k dané činnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- praxi (výhodou).
Rozvrh pracovní doby:
- práce v turnusových službách, krátký-dlouhý týden, po- ne v časovém rozmezí 7-23:00 hod.
Kontakt:
- emailem, telefonicky, uveden viz výše
- osobně po předchozí telef. domluvě na adrese pracoviště: Zámecké náměstí 43, Frýdek-Místek.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěZdeněk Puda, pracoviště Penzion pod Kašnou, Zámecké nám. 43, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-21T01:55:43

Společnost

Zdeněk Puda
  • Zdeněk Puda
  • Kontakt : Zdeněk Puda
  • Telefon : +420 607 808 515
  • Adresa : Zdeněk Puda, pracoviště Penzion pod Kašnou, Zámecké nám. 43, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

práce

a16z1922019 nabízíme

uveden

službách

krátkýdlouhý

týden

časovém

rozmezí

hod kontakt

emailem