PopisMísto výkonu práce: Tovární 1932/30, 400 01 Ústí nad Labem.
Náplň práce: obsluha strojů - ohýbací, hákovací stroje, práce s hutním materiálem.
Požadujeme: nižší střední odborné vzdělání, nutná předchozí zkušenost z výrobního podniku, schopnost ovládat počítačově řízený stroj - zaučíme.
Nabízíme: mzdu 17000,- - 19000,- Kč, stravenky, penzijní připojištění, kvartální odměny v závislosti na zisku.Nástup IHNED.
Kontakt: e-mailem: souckova@evromat.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTovární 1932/30, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-27T01:56:06

Společnost

EVROmat a.s.
  • EVROmat a.s.
  • Kontakt : Jana Součková
  • Telefon : +420 724 555 894
  • E-mail : souckova@evromat.cz
  • Adresa : Tovární 1932/30, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

místo

stravenky

ovládat

počítačově

řízený

stroj

zaučímenabízíme

mzdu

připojištění