PopisPožadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
- víceletá zkušenost z výrobní společnosti na obdobné pozici výhodou
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
- orientace v účetních výkazech (výsledovka, rozvaha, cash-flow)
- znalost výrobních procesů výhodou
- nadstandardní znalost práce na PC (MS Office - Excel, PREMIER výhodou)
Pracovní náplň:
- vyhodnocování nákladů společnosti a návrh opatření k zefektivnění činnosti firmy (náklady středisek, výrobní zakázky)
- spolupráce s TOP managementem společnosti v CZ i v zahraničí, kontrola navržených opatření a související reporting
- provádění rozpočtů, odhadů vývoje nákladů a hospodářského výsledku
- zpracovávání analýz a výkladů rozdílů proti plánovaným kalkulacím
- měsíční výsledky a jejich rekonciliace
- příprava finančních výkazů, reportů a analýz
- blízká spolupráce mezi odděleními napříč společností
- rekonciliace rozvahových účtů
- měsíční a roční závěrka
- identifikace příležitostí a jejich implementace
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSPM - Security Paper Mill, a.s. - pracoviště Štětí, Litoměřická 272, 411 08 Štětí Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • SPM - Security Paper Mill, a.s.
  • Kontakt : Renata Slezáková
  • E-mail : renata.slezakova@spm.cz
  • Adresa : SPM - Security Paper Mill, a.s. - pracoviště Štětí, Litoměřická 272, 411 08 Štětí

Klíčová slova

výhodou

znalost

společnosti

výrobní

měsíční

nákladů

opatření

spolupráce

vývoje

odhadů