PopisNáplň práce: vyhledávání nových obchodních klientů, vypracování cenových nabídek, zajištění prodeje výrobků a zboží, prezentace nabízených výrobků, zodpovídání dotazů zákazníků, práce s PC a MS Office (Word, Excel), administrativa, práce s informačním systémem společnosti
Požadavky: rozvíjení obchodních aktivit ve východních zemích Rusko, Bělorusko, Kazachstán atd., zkušenosti z oboru vítány, ochota cestovat, časová flexibilita, jazykové znalosti (ruština + angličtina)
Nabízíme: fixní plat + ohodnocení dle dosažených výsledků, příjemné pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
Výhody: telefon, notebook
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěELKOPLAST CZ, s.r.o. - Sídlo, Štefánikova 2664, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

ELKOPLAST CZ, s.r.o.
  • ELKOPLAST CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Radka Dorničáková
  • Adresa : ELKOPLAST CZ, s.r.o. - Sídlo, Štefánikova 2664, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

práce

obchodních

výrobků

angličtinanabízíme

atd

zkušenosti

oboru

vítány

ochota

cestovat