PopisNáplň práce:
- opravy a údržba veškerého elektrozařízení včetně vstřikolisů, montážních linek, periferních zařízení a jednoúčelových strojů
- programování robotů včetně jejich oprav
- zodpovědnost za bezporuchový chod strojů
Požadavky:
- SŠ/SOU elektro
- manuální zručnost
- schopnost samostatné činnosti
- výhodou znalost hydrauliky, mechaniky a pneumatiky
Režim:
- 3 směnný
Nabízíme:
- nástup možný ihned
- odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe ( 25.000 - 30.000,-Kč)
- možnost dalšího vzdělávání a rozšíření kvalifikace
- příspěvek na stravování
- čisté pracovní prostředí v úzce spolupracujícím kolektivu
- kulturní a společenské akce
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHusova 52, Český Dub III, 463 43 Český Dub Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

HPQ - Plast, s.r.o.
  • HPQ - Plast, s.r.o.
  • Kontakt : Iva Petrláková
  • Telefon : +420 482 428 663
  • Adresa : Husova 52, Český Dub III, 463 43 Český Dub

Klíčová slova

včetně

náplň

dalšího

směnný nabízíme

nástup

možný

ihned

odpovídající

finanční

ohodnocenídle