PopisPožadujeme:
vzdělání ideálně střední s maturitou - není podmínkou, nutná znalost práce na PC - znalost práce v systému Microsoft Office, orientace ve výtvarných a kreativních technikách, komunikativnost, schopnost samostatné práce.

Náplň práce:
aktivní prodej, zajištění chodu prodejny, naskladňování zboží v systému Pohoda, komunikace se zákazníky, objednávání zboží, atd.

Nabízíme:
provizi z prodeje

Pracovní doba: Po - Pá 9 - 17 hod.

Osobní kontakt domluvit pouze e-mailem.
NECHODIT NA PRODEJNU !!!
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIdea Creative s.r.o., pracoviště Kladno, T. G. Masaryka 92, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-02-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

Idea Creative s.r.o.
  • Idea Creative s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Pachmanová
  • Adresa : Idea Creative s.r.o., pracoviště Kladno, T. G. Masaryka 92, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

znalost

zboží

práce

systému

požadujeme vzdělání

atdnabízíme provizi

naskladňování

pohoda

komunikace

zákazníky