PopisPRACOVIŠTĚ: trafika Don Pealo v obchodním domě Tesco Klatovy.
SMĚNY: 12 hodin ranní x odpolední (krátký dlouhý týden), 1x za 14 dní pracovní víkend
POŽADUJEME: příjemné vystupování, flexibilitu, může být vyžadován výpis z rejstříku trestů
NÁPLŇ PRÁCE: prodej tabákových a alkoholických výrobků, kuřáckých potřeb
NABÍZÍME:stabilní zaměstnání, zajímavou mzdu, stravenky 80 Kč, zaměstnanecké slevy, dodatková dovolená, věrnostní příplatek, 3 dny dovolené navíc, příspěvek na dovolenou 5 000 Kč, smlouvu na dobu neurčitou
Zájemci zasílejte ŽIVOTOPIS s uvedením pozice a místa na e-mail: dostal@peal.cz, budete pozváni na pohovor.
Kontakt osobně možný pouze po předchozí domluvě.
Kontakt: Pavel Dostál 725 978 641, dostal@peal.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěPEAL a.s., pracoviště, Domažlická 909, 33901 Klatovy 1 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-02-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-23T01:58:01

Společnost

PEAL a.s.
  • PEAL a.s.
  • Kontakt : Pavel Dostál
  • Telefon : +420 725 978 641
  • Adresa : PEAL a.s., pracoviště, Domažlická 909, 33901 Klatovy 1

Klíčová slova

dostalpealcz

pracoviště

smlouvu

stravenky

zaměstnanecké

slevy

dodatková

dovolená

věrnostní