PopisEXPORT MANAGER PRO BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE
Hledáme nového kolegu/kolegyni do obchodního týmu, který rád komunikuje s lidmi, cestuje a zajímá ho svět moderních technologií.
V případě zájmu pište na e-mail: job@enika.cz
Pracovní náplň: Aktivní vyhledávání potencionálních partnerů a nových obchodních příležitostí v zahraničí, jednání s investory, projektanty, implementátory, plánování a organizace obchodních aktivit.
Požadujeme: min. SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, praxe na pozici obchodního zástupce min. 2 roky v oboru elektro, výborná znalost anglického jazyka, další jazyky vítány, ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme: Zajímavá a rozmanitá pracovní náplň, vzdělávací kurzy, 5 týdnů dovolené, firemní akce.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěENIKA.CZ s.r.o. - provozovna, Vlkov 33, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-20T01:57:32

Společnost

ENIKA.CZ s.r.o.
  • ENIKA.CZ s.r.o.
  • Kontakt : Leona Nezbedová
  • Telefon : +420 737 226 670
  • E-mail : job@enika.cz
  • Adresa : ENIKA.CZ s.r.o. - provozovna, Vlkov 33, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

obchodních

náplň

obchodního

min

export

anglického

znalost

výborná

elektro

roky