PopisMísto výkonu práce: Ostrava
Kontakt:zasílejte nebo osobně doručte na níže uvedenou adresu tyto dokumenty: strukturovaný životopis
Obálku označte heslem "Výběrové řízení - Tým Hnízdo - Čiriklano Kher
Vzájemné soužití o.p.s.
Bieblova 8
702 00 Ostrava
nebo elektronicky: hnizdo@vzajemnesouziti.cz

Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi - Tým Hnízdo - Čiriklano Kher

Požadujeme:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

- kvalifikační předpoklady
vzdělání podle § 109 a § 110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění (vyšší odborné, vysokoškolské nebo absolvování akreditovaného kurzu v oboru sociální práce nebo v příbuzném směru - dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
odborná způsobilost pro účely poskytování sociálně-právní ochrany pověřenými osobami podle § 49 a) zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění
- osobnostní předpoklady
orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění a v zákoně 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, v platném znění,
základní orientace ve Standardech kvality sociálních služeb a osob pověřených k výkonu sociálně právní ochrany,
dobré komunikační schopnosti, fyzická zdatnost pro práci v terénu,
vysoké pracovní nasazení, flexibilita, schopnost týmové spolupráce, schopnost zvládat náročné životní situace spojené s výkonem povolání

Výhodou je:
předchozí zkušenost s výkonem agendy pěstounské péče (doprovázející organizace)
předchozí zkušenost z přímé práce s klienty
znalost problematiky ohrožených rodin, které se nachází v obtížené sociální situaci

Nabízíme:
práci v romsko-neromském pracovním týmu
osobní rozvoj
možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:
přímá práce s uživateli (poskytování odborného sociálního poradenství)
spolupráce s dalšími institucemi a organizacemi v rámci své práce
vedení dokumentace práce zpracování a aktualizace standardů kvality sociálních služeb
spolupráce na zajištění finančních prostředků
analytická a koncepční činnost, podíl na propagaci služby
depistážní činnost, mapování situace v prostředí
opatření v oblasti prevence - osvětová a přednáškovou činnost
aktivity ve prospěch vlastního profesního rozvoje
spolupráce se studenty při výkonu odborné praxe
metodické vedení a odborný dohled nad pracovníky v sociálních službách (terénní asistenty)

Uzávěrka přihlášek: 15.3.2019

Benefity: možnost dalšího vzdělávání
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVzájemné soužití o.p.s. Tým Hnízdo - Čiriklano Kher, Bieblova 404/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně18100 Kč Mzda maximálně21870 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

  • Vzájemné soužití o.p.s.
  • Kontakt : Bc. Lucie Polachová, Dis.
  • Telefon : +420 778 088 602
  • Adresa : Vzájemné soužití o.p.s. Tým Hnízdo - Čiriklano Kher, Bieblova 404/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

sociálních

platném

práce

způsobilost

právní

zákona

službách

poskytování

hnízdo

znění