PopisCZ-ISCO: 22611
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/-ky.

Náplň práce: terénní stomatologie.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání, znalost anglického jazyka výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: zaměstnanecké benefity.

Kontakt - MUDr. Lubomír Beran, tel.: 602 405 988, email: lubobe@seznam.cz (zaslání životopisu). Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVelký Třebešov 118, 552 03 Česká Skalice Mzda minimálně47828 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.
  • ARIES, centrum estetické stomatologie, s.r.o.
  • Kontakt : Lubomír Beran
  • Telefon : +420 602 405 988
  • E-mail : lubobe@seznam.cz
  • Adresa : Velký Třebešov 118, 552 03 Česká Skalice

Klíčová slova

czisco

zaměstnanecké

vzdělání

znalost

anglického

jazyka

výhodouzaměstnavatel

nabízí

benefitykontakt